Pas katër vitesh pauzë, Adele gati të rikthehet në muzikë

Pas katër vitesh pauzë, Adele gati të rikthehet në muzikë

Këngëtarja, Adele 31 vjeçare, nxiti spekulime se ajo ka vendosur të dominojë në toplista edhe një herë, pasi një shkrimi në Twitter që zbuloi që ylli i hitit ‘Hello’ do të nxjerrë një album muajin e ardhshëm.

Adele mund të rikthehet fuqishëm, duke gjykuar nga shkrimet në Twitter që sugjeruar se ylli i muzikës mund të publikoj kënge të re qysh në javën e ardhshme.

Një postim nga faqja e kulturës  ‘Music News Facts’ nisi spekulimet, pasi ata shkruan: Adele do të lëshojë ALBUM-in e saj të ri në 8 Nëntor 2019.

Albumi i fundit i yllit ishte publikuar në nëntor 2015 dhe shiti  22 milion kopje në mbarë botën.

KOMENTE