Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.

Do të fryjë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes. /2LONLINE.com/

KOMENTE