Pacolli ngushëllon familjen Rexhepi

Pacolli ngushëllon familjen Rexhepi

Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, i ka shprehur ngushëllime familjes Rexhepi, pas vdekjes së ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi.

Ja postim i tij i plotë:

Sapo mora lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të mikut tim, kolegut tim dhe Ish-Kryeministri i Kosovës z. Bajram Rexhepi. Ngushëllimet e mia më të thella familjes Rexhepi. Do të kujtojë me mall!

KOMENTE