Orari i ndeshjeve të javës së tretë në Superligë

Orari i ndeshjeve të javës së tretë në Superligë

Është publikuar orari i javës së tretë në Superligën e Kosovës. Një ndeshje do të zhvillohet të premten, tri të shtunën dhe dy të dielën.

Ndeshja hapëse e javës së tretë do të zhvillohet në Klinë, ku Dukagjini do të jetë nikoqir i Dritës.

Kurse, të dielën Kf. Gjilani do të luaj ndeshjen e parë para adhuruesve të vet pret Vushtrrinë, ndërsa Trepça ’89 do të luaj derbin rajonal me Drenicën.

Nga kjo javë të gjitha ndeshjet do të zhvillohen nga ora 16:00.

Orari i xhiros së tretë ne Superligë:

E premte:

Dukagjini – Drita

E shtune:

Feronikeli – Prishtina

Llapi – Ballkani

Flamurtari – Ferizaj

E diel:

Trepça ’89 – Drenica

Gjilani – Vushtrria

Të gjitha ndeshjet startojnë nga ora 16:00

KOMENTE