Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales të DigitAlb Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales të DigitAlb Kupës së Kosovës

Ndeshjet e 1/8 së finales në DigitAlb Kupën e Kosovës do të zhvillohen në këtë vikend, saktësisht më 7 dhe 8 dhjetor.

Pesë ndeshje do të zhvillohen ditën e shtunë, ndërkohë tri të tjera ditën e diel.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 12:30.

DigitAlb Kupa – 1/8 e finales

E shtune

Ballkani –  Trepça ’89

Drenica – Dardana

Arberia – Prishtina

Feronikeli – A&N

Vitia – Dukagjini

E diele

Trepça – Vushtrria

Liria – Ferizaj

Gjilani – 2 Korriku

KOMENTE