Orari i ndeshjeve në javën e 17-të në Superligë

Orari i ndeshjeve në javën e 17-të në Superligë

Stinori vjeshtor i Superliges në Kosovë pritet të vazhdoje me ndeshjet e xhiros së 17-të, të cilat do të zhvillohen në vikendin e ardhshëm.

Derbi kryesor i javës ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës do të zhvillohet ditën e diel me fillim nga ora 12:30.

Ky është orari i plotë:

Orari – Java 17

E shtune

Feronikeli vs. Dukagjini 13:00

Drenica vs. Ferizaj 13:00

E diel

Gjilani vs. Prishtina 12:30

Trepça ’89 vs. Drita 12:30

Llapi vs. Flamurtari 12:30

E hënë

Vushtrria vs. Ballkani 13:00

KOMENTE