Orari i javës së 16-të në Superligë, zhvillohet në fundjavë

Orari i javës së 16-të në Superligë, zhvillohet në fundjavë

Superliga rikthehet të zhvillojë në fundjavë ndeshjet e javës së gjashtëmbëdhjetë, derisa vëmendja kryesore e kësaj xhiro do të jetë në duelin Ballkani – Gjilani.

Ky duel do të zhvillohet të premten me fillim nga ora 13:00. Kurse, të shtunën do të zhvillohet derbi tjetër ndërmjet Dritës dhe Llapit.

E premte 22 nëntor

Ballkani – Gjilani 13:00

E shtune 23 nentor

Drita – Llapi 13:00

Flamurtari – Feronikeli 13:00

Drenica – Vushtrria 13:00

E diel 24 nëntor

Ferizaj – Dukagjini 14:00

Prishtina – Trepça ‘89 14:00

KOMENTE