Njoftim – Vetëvendosje: Erdhi koha e rinisë!

Njoftim – Vetëvendosje: Erdhi koha e rinisë!

Mbrëmjen e 24 shtatorit, e martë, Lëvizja Vetëvendosje! organizon takim me të rinjtë gjilanas.

Mbrëmja organizohet ne Soho Urban Lounge dhe të ftuar janë kandidatët për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje!

KOMENTE