Një tjetër yll nga familja Lipa po vjen

Një tjetër yll nga familja Lipa po vjen

Këngëtarja shqiptare me famë botëror, Dua Lipa është padyshim një nga yjet më të njohura në botë e gjithë kjo fal talentit të saj.

Por, në familjen e Duas tashmë është nisur drejt hapave të suksesit edhe motra e saj, Rina Lipa. Rina në një degë tjetër të artit, atë të modelizmit.

Ajo kohë më parë ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur ‘Red Milk’ e këto imazhe i ka publikuar së fundi edhe Dua në ‘Instagram’.

Ndryshe, kujtojmë që një Dua së fundi u shpall fituese e dy  çmimeve ‘Grammy’ dhe një në ‘Brit Awards’.

KOMENTE