Nesër në mëngjes do të ketë ngrica në gjithë territorinfotoilustrim

Nesër në mëngjes do të ketë ngrica në gjithë territorin

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në mëngjes do të ketë ngrica në gjithë territorin.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -8 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 6-9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-5m/s. /2LONLINE.com/

KOMENTE