Në Zhegër të Gjilanit: Arrestohet me dyshimin për kanosje e sulm fizik

Në Zhegër të Gjilanit: Arrestohet me dyshimin për kanosje e sulm fizik

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në fshatin Zhegër të Gjilanit është arrestuar një qytetar pasi dyshohet se ka kanosur dhe sulmuar fizikisht viktimën.

Sipas raportit policor, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar me nënshtetësi te huaj, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dhe sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar.

“Nga i dyshuari është konfiskuar një armë zjarri – pistoletë me një karikator me 16 fishekë të cal. 9 mm me leje valide. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

KOMENTE