Në Shashar të Vitisë, digjet një shtëpi e vjetër dhe e pabanuarfotoilustrim

Në Shashar të Vitisë, digjet një shtëpi e vjetër dhe e pabanuar

Autoritetet policore, në raportin e tyre për 24-orësihin e fundit, kanë bërë me dije se, në fshatin Shashar të Komunës së Vitisë, në rrethana të panjohura, është përfshirë nga zjarri një shtëpi e vjetër dhe e pabanuar, të cilës nuk i dihet pronari.

Njësiti i zjarrfikëseve ka shuar zjarrin dhe nuk raportohet për të lënduar.

KOMENTE