Në rrugën qarkore, aksident trafiku me të lënduarfotoilustrim

Në rrugën qarkore, aksident trafiku me të lënduar

Autoritetet policore kanë bërë me dije se në rrugën qarkore në Gjilan, ka ndodhur një aksident trafiku me përfshirjen e dy veturave.

Bazuar në raportin policor, si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar viktima-vozitësi dhe bashkudhëtari i tij. Ata janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal-Gjilan.

Përndryshe, njëra nga veturat e aksidentuara, si pasojë e goditjes së shtyllës elektrike është djegur në tërësi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti i zjarrfikësve dhe ekipi i KEDS-it.

KOMENTE