Naser Beqiri sjell këngën e re “Kjo dashni”

Naser Beqiri sjell këngën e re “Kjo dashni”

Këngëtari gjilanas, Naser Beqiri ka publikuar këngën më të re, “Kjo dashni”. Kënga e zhanrit pop folk është një projekt tjetër i punuar në detaje, me tekst dhe muzikë nga vet këngëtari, ndërsa videoklipi kreativ ilustron mesazhin e këngës.

Kënga është punuar në studion ‘Flowmusic’ nga producenti gjilanas, Floriant Salihu, ndërsa videoklipin e realizuan ‘FlowProduction’.

Këngëtari, Naser Beqiri tregon se po punon për një këngë ritmike që do të jetë e gatshme për verë.

Këngëtari gjilanas është mjaft i kërkuar dhe angazhohet në dasma e ahengje familjare, falë përkushtimit të tij të vazhdueshëm në muzikë.

KOMENTE