Mund t’i humbni 5 kg për 7 ditë, kjo është receta

Mund t’i humbni 5 kg për 7 ditë, kjo është receta

Një trup perfekt është sigurisht dëshira e të gjithëve. Ka disa kombinime ushqimesh që bëjnë mrekulli dhe ju bëjnë të dukeni ndryshe në një periudhe të shkurtër kohore.

E kishit menduar se bananet dhe uji i ngrohtë mund t’ju ndihmojnë të keni trupin e ëndrrave tuaja? Nëse jo, atëherë është koha ta provoni këtë dyshe fantastike, që është përdorur fillimish nga një japonez me emrin Hitoshi Watanabe, i cili shkroi një libër ku tregoi se si humbi 18 kilogramë me ndihmën e kësaj formule.

Ky kombinim përshpejton metabolizmin në mënyrë të çmendur. Ajo që duhet të bëni është të hani 2 banane në mëngjes dhe të pini 1 gotë ujë të ngrohtë.

Ushqimet e tjera gjatë ditës mund t’i zgjidhni vetë, sigurisht të shëndetshme.

Shmangni vaktin e darkës dhe zëvendësojeni me 1 banane dhe 1 gotë ujë të ngrohtë. Gjatë ditës pini rreth 2 litra ujë. Kjo do t’ju ndihmojë të eliminoni 5 kilogramë në vetëm 7 ditë.

KOMENTE