Mozziku ndihmon familjet në nevojë: Sadakaja është virtyt!

Mozziku ndihmon familjet në nevojë: Sadakaja është virtyt!

Reperi i njohur, Mozzik, ka pasur një periudhë të vështirë në jetën private, por kjo nuk e ka privuar artistin të ndal angazhimin e tij në muzikë dhe së fundmi edhe të ndajë një pjesë nga pasuria e tij për familjet në nevojë.

Në rrjetin social,Instegram, Mozziki ka publikuar disa imazhe teksa duket që ndihmonë një familje me kushte të vështira ekonomike.

Ky është përshkrimi:

Mozzik është baba i një vajze me artisten shqiptare që jeton në Zvicër, Loredanën. Cifti si duket i kanë thënë “lamtumirë”, jetës bashkëshortore.

KOMENTE