Moti sot: Me diell dhe pjesërisht i vranët

Moti sot: Me diell dhe pjesërisht i vranët

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat do të jenë normale që i përgjigjen mesatareve të ditëve tjera.

Temperaturat minimale do të sillen nga 13-16 gradë Celsius, kurse ato maksimale, parashihen të lëvizin ndërmjet 26-32 gradë Celsius.

KOMENTE