Moti sot

Moti sot

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në vnedin tonë, të dielën do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditën e shtunë, pjesërisht i vranët dhe me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi e lehtë deri mesatare. /2LONLINE.com/

KOMENTE