Mot me diell

Mot me diell

Mot kryesisht me diell, do të mbizotrojë sot në Kosovë

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi deri 11m/s.

KOMENTE