Mot me diell dhe pjesërisht i vranët

Mot me diell dhe pjesërisht i vranët

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-5 m/s. /2LONLINE.com/

KOMENTE