Mbyllen takimet në Ligën e Parë, këto janë rezultatet

Mbyllen takimet në Ligën e Parë, këto janë rezultatet

Istogu ka triumfuar përballë Drenasit në kuadër të javës së 18-të në Ligën e Parë për të vazhduar kështu ëndrrën drejt rikthimit në Superligë.

Me këtë fitore Istogu ngritet në kuotën e 29 pikëve dhe lë prapa Drenasin që ka grumbulluar 24 sosh.

Në ndeshjen tjetër. Vitia dhe Malisheva barazuan pa gola 0-0.

Vitia tashmë shkon në kuotën e 16 pikëve, por mbetet në fundin e tabelës, ndërkohë Malisheva me 30 pikë mbetet në pozitën e tretë.

KOMENTE