Marina Vjollca po rikthehet, emision në Tv Klan

Marina Vjollca po rikthehet, emision në Tv Klan

Bukuroshja e ekranit shqiptar, prezantuesja, Marina Vjollca është shkëputur tash e një kohë nga ekrani dhe programet.

Por, për të është gati një emission argëtues në televizionin Klan në Shqipëri.

Marina Vjollca këtë herë do të jetë krah Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut në një emision që do të ketë risi dhe prurje në përmbajtje.

Stafi i BE Caffe, skenaristi Vangjel Kozmai dhe gazetarja Suada Daci, do të vazhdojnë të jenë pjesë e shoë-it të ri që pritet të nisë në Tv Klan.

KOMENTE