Magbule Shkodra: Rinumërim për transparencë

Magbule Shkodra: Rinumërim për transparencë

Magbule Shkodra, kandidatja për deputete nga radhët e koalicioni AAK-PSD, përmes një postimi në profilin e saj në facebook, ka kërkuar që të rinumërohen votat, pasi, sipas saj, po shihet nevoja që demokracia dhe verdikti i sovranit është i mundshëm vetëm duke u rinumëruar në tërësi votat e zgjedhjeve të 6 tetorit.

Ja postimi i saj i plotë:

Duke parë debatin dhe mosbesimin në të dhënat fillestare të publikuara nga KQZ, po shihet nevoja që demokracia dhe verdikti i sovranit është i mundshëm vetëm duke u rinumëruar në tërësi votat e zgjedhjeve të 6 tetorit.

#rinumërimpërtransparencë

https://www.facebook.com/magbule.shkodra.16

 

 

KOMENTE