Magani dhe Meireles vishen kuq e bardh

Magani dhe Meireles vishen kuq e bardh

SC Gjilani sot ka arritur marrëveshje edhe me dy futbollistë të tjerë. Bëhet fjalë për mbrojtësin Endrien Magani dhe sulmuesin Brazilian Lucas Marcos Meireles.

Magani vie nga Kategoria Superiore ku sezonin e fundit ishte pjesë e Lushnjës, kurse Meireles sezonën e fundit luajti për ekipin nga Maqedonia, Renova.

KOMENTE