Luta për Pacollin: Ai ka vendos me pi ujë në pus t’helmuem!

Luta për Pacollin: Ai ka vendos me pi ujë në pus t’helmuem!

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri-Luta, duket se nuk e ka pritur mirë faktin që AKR-ja e Behgjet Pacollit i ndau rrugët me LDK-në dhe u bashkua me PAN-in.

Haziri në një postim në profilin e tij në facebook, ka shkruar, ndër tjerash, se kjo ishte një sallto morale e Pacollit që do t’i kushtojë.

Ja postimi i plotë i tij:

Kjo asht sallto mortale politike e Bacit (presidentit të AKR-së). Ai ka vendos me pi ujë në pus t’helmuem. Koha ka me e dëshmue. Frik bile! LH

KOMENTE