Llapi nuk i largohet Superiores së Shqipërisë, synon transferin 50 mijë euro

Llapi nuk i largohet Superiores së Shqipërisë, synon transferin 50 mijë euro

Llapi vazhdon të sjellë futbollistë në klub për t’i përmbushur mungesat dhe kësaj radhe po kërkon një tjetër transfer nga kategoria Superiore e Shqipërisë.

Skuadra e Podujevës, pasi zyrtarizoi blerjen e sulmuesit Sebino Plaku, është shumë afër arritjes së marrëveshjes me mbrojtësin e Flamurtarit, Franc Veliu.

Mësohet se 30-vjeçari është shumë afër transferimit në kampionatin kosovar të futbollit për 50 mijë euro dhe mbetet të shihet a do jetë ky transferi më i shtrenjtë i llapjanëve.

KOMENTE