Livoçi i Epërm i gatshëm për ndryshim

Livoçi i Epërm i gatshëm për ndryshim

“Në takimin e mbajtur me qytetarët dhe strukturat tona në fshatin Livoç i Epërm, ku bashkë me Kryetarin Alban Hyseni, ishte i pranishëm edhe Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca, pamë një mobilizim të madh të qytetarëve për ndryshimin e nevojshëm në komunë”, thuhet në komunikatën e Vetëvendosjes.

Energjitë e reja i duhen qeverisjes lokale, ku bashkë me qytetarët do të punojmë që Komuna të jetë në shërbim të të gjithëve. Sepse bashkë do të jemi më mirë, bashkë do të jemi më shumë, e bashkë do të qeverisim, ka thënë Alban Hyseni që është kandidat i kësaj Lëvizjeje, për kryetar të komunës së Gjilanit, në balotazhin që do të mbahet më 14 nëntor.   /2LONLINE.com/

KOMENTE