Liridon Latifi mund të rikthehet në Shqipëri

Liridon Latifi mund të rikthehet në Shqipëri

Partizani duket në rrugë të mbarë për të kthyer titullin ne Shqiperi pas një mungese çerekshekullore.

Përveç arritjes së objektivit madhor, mësohet se drejtuesit e klubit prej kohësh kanë nisur punën për konfigurimin e skuadrës që do të marrë pjesë në Europë, ku aventura mendohet të nisë nga turi i parë eliminator në Champions.

Në këto kushte, drejtuesit kanë vënë në lëvizje bashkëpunëtorët e tyre, si brenda dhe jashtë vendit, për të gjetur lojtarët e duhur që trajneri Gega të formojë Partizanin europian.

Në kuadër të zërave dhe piketimeve të merkatos që Partizani ka për qershorin ka një nga emrat e synuar është ish-mesfushori i Skënderbeut dhe i Kombëtares, Liridon Latifi.

KOMENTE