Limaj ngushllon familjen Rexhepi

Limaj ngushllon familjen Rexhepi

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, i ka shprehur ngushëllime familjes Rexhepi me rastin e vdekjes së ish-kryeministrit Bajram Rexhepi.

“Me pikëllim të madh mora lajmin e ndarjes së hershme nga jeta të mikut tim, ish-kryeministrit të Republikës së Kosovës, Dr. Bajram Rexhepi”, ka shkruar Limaj në llogarinë e tij në Facebook.

Ja postim i tij i plotë:

Të dashur miq,

Me pikëllim të madh mora lajmin e ndarjes së hershme nga jeta të mikut tim, ish-kryeministrit të Republikës së Kosovës, Dr. Bajram Rexhepi.

Ndarja e parakohshme nga jeta e doktorit, është një humbje e madhe dhe pakompensueshme për familjen, miqtë, bashkëpuntorët dhe të afërmit e tij.

Në emrin tim dhe të NISMA për Kosovën, shpreh ngushëllimet më të thella familjes së doktorit të ndjerë, Bajram Rexhepi.

U prehsh në paqe, doktor!
FL

KOMENTE