Ledri në bashkëpunim me reperin e famshëm Gashi

Ledri në bashkëpunim me reperin e famshëm Gashi

Reperi shqiptar me famë botërore Gashi ka zgjedhur Ledri Vulën për një bashkëpunim. Dyshja tashmë ka të realizuar projektin, këngën dhe po punojnë në videoklip.

Kjo këngë ishte performuar në festivalon Sunny Hill, që gjatë verës së kaluar u mbajt në Prishtinë me në krye këngëtaren Dua Lipa.

Është Gashi ai që përmes një postimi në llogarinë Instagram ka treguar se videoklipi i bashkëpunimit “That’s mine” mes tij dhe Ledrit do të lansohet më 15 të këtij muaji.

Ndërsa, reperi kosovar Ledri para tre ditësh erdhi edhe në bashkëpunim me Lyrical Son e Mc Kreshën, ku treshja sollën këngën ‘Menemadhe’.

Bashkëpunimi me Gashin mund të jetë goditja më serioze e Ledrit për tregun ndërkombëtarë dhe famën përtej kufinjve shqipfolës

KOMENTE