Lajm i mirë për iverpoolin para finales së Ligës së Kampionëve

Lajm i mirë për iverpoolin para finales së Ligës së Kampionëve

Lajm fantastik për Klopp dhe Liverpoolin është rikthimi i Roberto Firminos. Sulmuesi brazilian po stërvitet maksimalisht me trajnerin fizik dhe do të jetë gati për ndeshjen e 1 qershorit.

Në disa fotografi të siguruara, Firmino duket mirë fizikisht. Ai po stërvitet me top, po vrapon dhe është pranë rikthimit në stërvitjet e plota.

Firmino i ka munguar Liverpoolit në ndeshjet ndaj Barcelonës duke luajtur vetëm 15 minuta në dy sfidat ndaj kampionit të La Ligas.

Sot 2 javë në Madrid Liverpool do të luaj në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve ndaj Tottenhamit.

KOMENTE