Kv.Drita e nis me fitore stinorin e ri

Kv.Drita e nis me fitore stinorin e ri

Xhiro e 1-re e sezonit pranverore 2018/2019 nisi mbarë për Kv.Drita, pasi në ndeshjen e parë arritën fitore të pastër 3 me 0 kundër M-Technologie.

Drita duket se edhe këtë vit është pretendente për trofe duke shfaqur lojë shumë të mirë.

KV DRITA – KV M- Technologie 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)

“Nga sot KV DRITA ne faqet zyrtare ne Facebook dhe Instagram filloj me nje trend te ri duke informuar qdo detaje drejtperdrejt permes “Video Story”!”, thuhet në njoftimin zyrtar të klubit.

 

KOMENTE