Kryeminsitri Hoti: I tronditur thellë nga lajmi për ndarje nga jeta të zëvendësministrit Nehat Ramadani

Kryeminsitri Hoti: I tronditur thellë nga lajmi për ndarje nga jeta të zëvendësministrit Nehat Ramadani

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti, u shpreh i tronditur nga lajmi për vdekjen e zëvendësministrit të Bujqësisë, Nehat Ramadani.

“Në këto momente të vështira për familjen, Qeveria e Kosovës dhe unë personalisht ju qëndrojmë pranë dhe bashkëndiejmë dhembjen për humbjen e më të dashurit tuaj”, ka shkruar në profilin e tij, kryeministri Hoti.

Ja postimi i tij:

I tronditur thellë nga lajmi për ndarje nga jeta të zëvendësministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe të Zhvillimit Rural, Nehat Ramadani.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen e të ndjerit Nehat Ramadani, miqtë dhe bashkëpunëtorët e shumtë.

Në këto momente të vështira për familjen, Qeveria e Kosovës dhe unë personalisht ju qëndrojmë pranë dhe bashkëndiejmë dhembjen për humbjen e më të dashurit tuaj.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për jetën dhe veprën e tij!

KOMENTE