Kryeministri Avdullah Hoti del pozitiv me Covid-19

Kryeministri Avdullah Hoti del pozitiv me Covid-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në profili ne tij n[ Facebook, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për Covid-19.

Postimi i plotë:

Të nderuar,
Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.
Avdullahu

KOMENTE