Kosova me listë të re për dy ndeshjet e qershorit, super përbërje

Kosova me listë të re për dy ndeshjet e qershorit, super përbërje

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka bërë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e qershorit në kuadër të kualifikimeve për “Euro 2020”.

Per ndeshjet eliminatore kundër Malit të Zi, më 7 qershor në Podgoricë dhe kundër Bullgarisë, më 10 qershor në Sofje ka edhe prurje te reja te “Dardanet”.

Stërvitja e parë e kompletuar do të mbahet më 2 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 18:00.

Kjo eshte lista:

KOMENTE