Kosova-Danimarka, detajet e fundit rreth takimit

Kosova-Danimarka, detajet e fundit rreth takimit

Tashmë është caktuar edhe data dhe ora e zhvillimit të ndeshjes miqësore ndërmjet Kosovës dhe Danimarkës.

Sfida që luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillihet të enjten më 21 mars prej orës 19:00.

Kjo sfidë do të jetë një test i vërtetë i Kosovës para ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Evropian që ‘Dardanët’ e luajnë me Bullgarinë më 25 mars prej orës 20:45 në Prishtinë.

KOMENTE