Kombëtarja zhvillon seancën e fundit para nisjes në ItaliTop Channel

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit para nisjes në Itali

Kombëtarja shqiptare zhvilloi seancën e fundit stërvitore në Shqipëri përpara nisjes për në Palermo, ku do të luajë sfidën e rëndësishme ndaj Italisë për eliminatoret e Botërorit 2018.

Në këtë seancë, skuadra dhe trajneri De Biasi u fokusuan më shumë në aspektin taktik. Mësohet se trajneri italian do të aplikojë për këtë ndeshje skemën 5-4-1, gjë që e bën për herë të parë.

për më tepëer shih BURIMI: Top Channel

[pro_ad_display_adzone id=35749]

KOMENTE