Kombetarja shqiptare prezanton listën e futbollistëve

Kombetarja shqiptare prezanton listën e futbollistëve

Me 22 mars Shqipëria fillon turin eliminator për Euro 2020. Kuq e zinjtë do të presin Turqinë dhe janë mysafir të Andorrës në xhiron e dytë.

Trajneri Christian Panucci ka prezantuar listën e futbollistëve të ftuar për këto dy ndeshje.

KOMENTE