Kombëtarja e Zvicrës U21 fton edhe tre lojtarë shqiptarë në skuadër

Kombëtarja e Zvicrës U21 fton edhe tre lojtarë shqiptarë në skuadër

Kombëtarja e Zvicrës U21 nuk ndalon së tërhequri futbollistë me prejardhje shqiptarë, por që jetojnë dhe veprojnë në Zvicër.

Futbollistët shqiptarë që janë ftuar janë Andi Zeqiri, Bastien Toma dhe Nedim Bajrami, të tre futbollistët janë 20 vjeçar.

U21 e Zvicrës do të luajn ndaj Liechtenstein më 10 shtator nga ora 18:30 në stadiumin “Rheinpark”, Vaduz.

KOMENTE