Klubi francez përkrahë Zenelin

Klubi francez përkrahë Zenelin

Karriera e Arbër Zenelit në Francë ka nisur në mënyrën më të mirë.

Pas transferimit nga Heerenveni te Remis, Zeneli ka befasuar të gjithë me paraqitjet, duke shënuar 1 gol dhe 4 asistime.

Skuadra e tij Reims, ka publikuar një video të një aksioni ku Zeneli shkëlqen. Ne anen tjeter, Zeneli i eshte bashkuar Kosoves per ndeshjen kunder Danimarkes.

KOMENTE