Kf. Dardana prezanton dy prurjet e reja

Kf. Dardana prezanton dy prurjet e reja

Kf. Dardana ka prezentuar dy prurjet e reja, të cilet i ka transferuar në diten e fundit të afatit kalimtar.

Dardana ka transferuar qendërmbrojtësin, Ardian Hoti, i cili së fundmi ishte pjesë e Kf Llapit. Bëhet fjalë për njerin ndër qendërmbrojtësit më të mirë në ligë, i cili ka përvojë të madhe në futbollin kosovar.

Hoti më herët ishte pjesë e Prishtinës, Besëlidhjes, Kek-ut dhe 2 Korrikut.

Ditë më parë te Kf.Dardana u prezentua edhe Ardian Musliu.

KOMENTE