Kf.Dardana gati për sfidën e radhës, synon fitoren e dytë

Kf.Dardana gati për sfidën e radhës, synon fitoren e dytë

Këtë të dielë duke filluar nga ora 16:00 në stadiumin e qytetit në Kamenicë “Agush Isufi”, Kf.Dardana e pret 2 Korrikun nga Prishtina, për të zhvilluar ndeshjen e dytë kampionale në Ligën e Parë.

Pas tri pikëve të fituara në udhëtim përballë Ramiz Sadikut, Kf.Dardana sunon të përsëritë fitoren.

“Ftojm të gjithë qytetarët e Kamenicës, ULTRASDARDANËT, që të dielen të jenë prezent në stadiumin Agush Isufi!

Ardheja juaj, motiv për lojtarët tanë, të cilet me padurim e kanë pritur rikthimin në stadium Agushi Isufi, para një publiku me numër të madh dhe me një atmosfer që vetëm ne dimë të krijojm!

– Fitorja në këtë xhiro, është opsion i vetëm!

Vazhdojm drejt SUPERLIGËS!

KF DARDANA KAMPIONNNN “, thuhet në njoftimin e klubit.

KOMENTE