Kf.Dardana e nis me fitore kampionatin në Ligën e Parë

Kf.Dardana e nis me fitore kampionatin në Ligën e Parë

Klubi i Futbollit, Dardana nga Kamenica ka debutuar me fitore në ndeshjen e javës së parë në Ligën e Parë, duke mposhtur Ramiz Sadikun në Prishtinë.

Ekipi i Erdin Hashanit triumfoi në udhëtim te skuadra e Ramiz Sadikut (2-1).

Egzon Huruglica dhe Nazif Mulaku realizuan për “Dardanët” që e nisin në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën në Ligën e Parë.

KOMENTE