Këto janë çmimet e biletave për derbin Gjilani – Drita

Këto janë çmimet e biletave për derbin Gjilani – Drita

Klubi i Gjilanit ka publikuar çmimet e biletave për derbin e së dielës me Dritën që luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet.

Bileta më e shtrenjtë është 15 euro (VIP), kurse më e lira 3 euro në jug dhe very

Ky është njoftimi i Gjilanit 

Më poshtë i gjeni çminet e biletave në të gjitha sektoret e stadiumit. Ju informojmë se sektori i veriut ju takon tfiozëve të Gjilanit, “Skifterave”, kurse sektori i jugut atyre të Dritës,”Intelektualëve. Biletat mund të blihen para çdo hyrje të stadiumit.

VIP=15 Euro

Perëndim=6 Euro

Lindje=5 Euro

Jug=3 Euro

Veri=3 Euro

KOMENTE