Publikohet kënga e re e Alban Skënderaj – Dikur (video)

Alban Skënderaj ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor e që titullohet “Dikur“. Balada e tij vecohet për thjeshtësinë, e bukur dhe me vargje mbresëlënëse, megjithëse nuk i është shtuar videoklipi zyrtarë, pritet të transmetoj ngjyra tek publiku.

Kënga “Dikur” është punuar dhe shkruar nga vet Kantautor Skënderaj, e ndërsa është orkestruar në studiot e Darko Dimitrov.

Kënga është publikuar vetëm në platformën Youtube, kurse këngëtari nuk ka folur se a do t’i realizoj së shpejti vidoklipin i cili padyshim do të jetë i mirëpritur nga fansat e tij por edhe publiku.

KOMENTE