Ja sa kushtojnë dhe ku mund t’i gjeni biletat për ndeshjen Drita – Prishtina

Ja sa kushtojnë dhe ku mund t’i gjeni biletat për ndeshjen Drita – Prishtina

Të hënën, në stadiumin “Fadil Vokrri,” në Prishtinë, në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e Superkupës, ndërmjet Dritës dhe Prishtinës.

“Ju rikujtojmë se kjo do të jetë ndeshja e parë e cila do të luhet në stadiumin tërësisht të rinovuar, prandaj edhe interesimi i dashamirëve të futbollit pritet të jetë i madh”, thuhet në njoftimin e leshuar nga Federata e Futbollit e Kosovës, transmeton 2LONLINE.

Ndërkohë, biletat për këtë ndeshje do të dalin në shitje nesër, derisa çmimet janë si vijon:

Veri – Jug – 2 euro
Lindje – 3 euro
Perëndim – 5 euro
Perëndim A1 – 10 euro
VIP – 50 euro

Pikat e shitjes së biletave janë degët e Institucionit Financiar Vllesa-CO si në vijim:

Prishtinë

1. Rruga Fehmi Agani nr. 71, Te Qafa
Tel: +383 45 40 36 08
2.Rruga Agim Ramadani nr. 369, afër Kampusit Universitar
Tel: +383 45 40 36 08
3. Rruga Kosta Novakovic nr. 57, afër Hotel Prishtina
Tel: +383 45 40 36 08

Gjilan
1. Rruga Marie Shllaku, Afër Agmia Center
Tel: +383 45 40 36 08
2. Afër Administratës Tatimore, tek Soliteri
Tel: +383 45 40 36 08
3. Stacioni i Autobusëve, tek taksit e Preshevës
Tel: +383 45 40 36 08

KOMENTE