Ish – kampioni i Anglisë kërkon Rashicën, ky është vendimi i futbollistit

Shpërthimi i përfaqësuesit kosovar u ka rënë në sy klubeve të njohura, të cilat e duan në skuadrën e tyre.

Futbollisti kosovar pëlqehet nga klubi anglez Leicetser City, por është i vendosur të qëndrojë në Bundesligë, së paku edhe një sezon

Ylli kosovar shkëlqeu mbi të gjitha në pjesën e dytë të sezonit, duke qenë njëri prej futbollistëve më të rëndësishëm në Bundesligë.

22 vjeçari ka konfirmuar se do të qëndrojë në Werder së paku edhe një sezon dhe klubi nga Bremen është i vendosur për të mos e shitur.

KOMENTE