“Intelektualët” të prekur nga aksidenti në Gjilan, ngushëllojnë familjarët e viktimës dhe të të lënduarve

“Intelektualët” të prekur nga aksidenti në Gjilan, ngushëllojnë familjarët e viktimës dhe të të lënduarve

Tifo grupi “Intelektualët” përkrahës të Dritës, janë prekur shpirtërisht pas rastit tragjik, aksidentin e pasdites në qytetin e Gjilanit.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në Facebook, “Intelektualët” kanë shprehur ngushëllimet për viktimën e këtij aksidenti, ndërsa kanë deshiruar shërim të shpejtë për të lënduarit e tjerë në aksident.

Ky është postimi i plotë:

Sot ne qytetin tone ka ndodhur nje aksident mjafte i rende, andaj ne si tifogrup te gjithe te lenduareve i deshirojme sherim sa me te shpejte, kurse per familjaret e te vdekurit shprehim ngushellimet me te sinqerta

KOMENTE