“Intelektualët” gjithmonë pas Dritës, konfirmojnë udhëtimin në Drenas

“Intelektualët” gjithmonë pas Dritës, konfirmojnë udhëtimin në Drenas

Kampioni në fuqi, Feronikeli e pret Dritën në Drenas, në kuadër të javës së 15-të të Superligës, ndeshje kjo që do të zhvillohet të shtunën me fillim nga ora 13:00.

Drita nuk do të jetë vetëm as në këtë sfidë, pasi përvec futbollistëve bashkë me ta do të udhëtojnë edhe “Intelektualët”, si lojtari i 12-të i kaltërebardhëve.

Tifo grupi “Intelektualët” do të udhëtojë edhe këtë vikend, derisa do të jenë në mbështetje të futbollistëve të tyre për duelin të cilin Drita e zhvillon në stadiumin, “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

“Bardhekaltërit” kanë konfirmuar pjesëmarrjen e tyre në një tjetër udhëtim këtë sezonë.

“On Tour 6 •

Nesër udhëtojmë në Drenas në mënyrë të organizuar .

Intelektualët do të jenë atje , prezent pranë klubit të zemrës sepse formacioni i Dritës ka gjithmonë 12 lojtarë .

Fillojmë të tubohemi nga ora 10:00 n’Champions Bar dhe nga aty do të bëhet nisja për në Drenas , përparësi në udhëtim antarët +18 .

N’zemrën tonë veq TI je”, thuhet nw njoftimin e fundit tw Intelektualeve.

KOMENTE