“Intelektualët” gati për sfidën e radhës, bashkë me Dritën në Therandë

“Intelektualët” gati për sfidën e radhës, bashkë me Dritën në Therandë

Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Dritës do të jetë njëri ndër duelet më interesante të rrethit të dytë të DigitAlb Kupës së Kosovës.

Skuadra ‘bardhekaltër’ nuk do të udhëtoj e vetme në Therandë, pasi prapa pritet ta ketë edhe ushtrinë e zjarrtë “Intelektualët”.

Ata tashmë janë përgatitur për udhëtimin e së mërkurës dhe kanë njoftuar të gjithë të interesuarit.

“Udhëtimi i radhës në Suharekë!!

Drita përsëri pran vetës do ti ketë Intelektualët këtë të mërkurë në Suharekë.

Në kuadër të Digitalb Kupës së Kosovës klubi jonë i zemrës do të udhëtojë në Suharekë për tu përballur me Ballkanin, andaj ne si gjithmonë do të jemi lojtari i 12-të i klubit.

Fillojmë të tubohemi nga ora 9:00 në Champions Bar dhe nga aty në mënyrë të organizuar nisemi së bashku drejtë Suharekës me autobusë si dhe vetura private.

Digitalb Kupa e Kosovës

KF Ballkani – FC DRITA

Ora 12:30”, kanë shkruar “Intelektualët” në njoftimin e fundit në Facebook.

KOMENTE